Nasza firma zatrudnia zarówno specjalistów techników i technologów doradzających klientom przy doborze surowca, jak i kadrę dbającą o sprawną obsługę zamówień i sprzedaż. Praca w Connectorze to szansa na wielokierunkowy rozwój i stabilne zatrudnienie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Doradca techniczny/technolog

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne w zakresie towarów i technologii;
  • Wsparcie techniczne procesu sprzedaży i wdrażania nowych produktów;
  • Organizacja i udział w testach produkcyjnych;
  • Organizowanie szkoleń dla klientów w zakresie przetwórstwa oferowanych produktów;
  • Pokazy aplikacji produktów u klienta;
  • Współpraca z innymi działami firmy;
  • Udział w realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do kilkudniowych wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży żywic poliestrowych, epoksydowych i poliuretanowych.

Informacje dodatkowe

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • praca od zaraz

Więcej informacje dostępnych w ogłoszeniu w serwisie Pracuj.pl.

Nie widzisz tu oferty dla siebie?

Mimo wszystko wyślij CV – weźmiemy je pod uwagę niezależnie od prowadzonych aktualnie rekrutacji lub uwzględnimy w naszych przyszłych projektach.

Jednym akceptowalnym przez Nas kanałem przekazywania dokumentów i zapytań w sprawie pracy jest mail rekrutacja@connector.pl. Informacje otrzymane w odmienny od powyższego sposób będą ignorowane i usuwane.

Kontakt

Connector.pl Sp. z o.o. sp. k.

Niepruszewo, ul. Modrzewiowa 1
64-320 Buk
GPS: 52°22'20'' N 16°35'13" E

+48 61 896 85 00

info@connector.pl

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. Connector.pl Sp. z o.o. sp. k. Żywice poliestrowe, żywice epoksydowe, posadzki przemysłowe, żelkoty

#wytworzone z przez dEdE