Marine

Piękny jacht czy łódź to nie tylko projekt. Wykonane z materiałów najwyższej jakości cieszą oko nasyconym kolorem. W przypadku jednostek pływających jakość użytych surowców ma kluczowe znaczenie. Jachty i łodzie są praktycznie cały czas zanurzone w wodzie, a ich pokłady są narażone na działanie promieni słonecznych.

Aby długo można było na nich wypoczywać bez zmartwień, warto zaufać surowcom sprawdzonym przez lata na rynku branży marine. Jednostka pływająca zbudowana jest z wielu warstw – porządna konstrukcja zapewniająca bezpieczeństwo i nadająca kształt, warstwa bariery przeciwosmozowej, widoczna warstwa powierzchni jaką jest żelkot i różnego rodzaju elementy wykończenia wnętrza. Każdy z etapów powinien być wykonany z odpowiednich surowców dobieranych na podstawie wymagań użytkowych.

Wyłącznie najlepsze rozwiązania

Firma Connector zaopatruje swoich klientów w najlepsze rozwiązania w tym zakresie. Możemy zaproponować różne rozwiązania do każdego etapu budowy jednostki pływającej  począwszy od wysokiej jakości żelkotów, po żywce konstrukcyjne czy materiały wykończeniowe.

Skontaktuj się z nami

Kategorie produktowe