Skip to main content

Firma ISOMAT na międzynarodowych targach BUDMA 2023 otrzymała elitarny tytuł: Złoty Laur Klienta 2023 w kategorii Jakość i Innowacyjność w budownictwie, przyznany przez odwiedzających targi. Dzięki owocnej współpracy z wyłącznym dystrybutorem produktów w Polsce firmą Connector.pl sp. z o.o. sp.k., ISOMAT jest po Twojej stronie na każdym etapie każdego zapotrzebowania budowlanego.

Plebiscyt Laur Klienta jest w Polsce dobrze znany. Złoty Laur Klienta to jedno z pierwszych i najcenniejszych wyróżnień, jakie firma może otrzymać na podstawie zbiorowych rekomendacji konsumentów. Godła Laur Klienta odzwierciedlają poziom zadowolenia konsumentów w całej Polsce.

Zwrócono uwagę opinii publicznej na innowacyjne, poliuretanowe płynne rozwiązania hydroizolacyjne i powłokowe ISOMAT PU SYSTEMS, pełną gamę powłok mikrocementowych oraz dekoracyjnych do podłóg, ścian i mebli w zabudowie, kamienny dywan, terazzo i systemy podłóg płatkowych, a także systemy podłogowe w obszarach przemysłowych, parkingowych i przetwórstwa spożywczego.