Skip to main content

Nasz pracownik – Sebastian Król jest cały czas w biegu i to dosłownie. Trudno jest go zatrzymać, ponieważ bieganie to jego prawdziwa pasja. Tylko w tym roku zdobył, aż 21 miejsc na podium!

Bieganie to świetny sport, ponieważ można go uprawiać praktycznie w każdym miejscu, niezależnie od pory roku. Dodatkowo ma bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie i kondycję, nie tylko fizyczną, ale również psychiczną. Sebastian Król doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też od kilku lat intensywnie angażuje się w ten sport, czego dowodem są jego liczne osiągnięcia. W 2018 roku na podium stanął, aż 21 razy!

1 miejsce w swojej kategorii wiekowej udało mu się zdobyć podczas Olęderskiego Festiwalu Biegowego, Otuskiego Biegu Przełajowego, 10. edycji Fiedlerowskiej Dziesiątki oraz Mosińskiego Grand Prix 5-10-15. Nie dużo gorzej poszło mu podczas 4. edycji Szczęśliwej Siódemki oraz 4. Nocnego Biegu Świętojańskiego, gdzie zajął drugie miejsce. Na podium załapał się również podczas 8. Dziesiątki Lwóweckiej, podczas której wywalczył brązowy medal. Tyle osiągnięć w ciągu jednego sezonu robi wrażenie.

Sebastian Król brał udział również w wielu innych biegach takich jak np. Botaniczna Piątka w Poznaniu. Jesteśmy przekonani, że przed nim jeszcze wiele maratonów. Trzymamy kciuki za Sebastiana i życzymy mu kolejnych sukcesów!